banner_img.jpg
Computer.jpg
Fjell.jpg
banner_img.jpg

Hjem


Den billigste strømmen er den du ikke bruker!

Bli Kunde

SCROLL DOWN

Hjem


Den billigste strømmen er den du ikke bruker!

Bli Kunde

Vi er bedriftenes energipartner
 

 

Energi System AS er valgt av ledende norske selskaper innen produksjon, handel, eiendom, helse og annen næringsvirksomhet. Med et bredt fokus, mange muligheter og landsdekkende levering er Energi System AS en fullverdig totalleverandør for din bedrift.

 
 
Computer.jpg

Produkt


Vi gir deg full kontroll og oversikt på dine energikostnader!

SCROLL DOWN

Produkt


Vi gir deg full kontroll og oversikt på dine energikostnader!

Produkt

 


Vårt fokus er energikostnader som helhet. Energikostnader er sammensatt av kraft, nett, forbruk og administrative kostnader. Energi System AS har egne kraftavtaler som sikrer konkurransedyktig vilkår for våre kunder. Revisjon og kontroll av nettkostnader sparer våre kunder for store verdier årlig. En aktiv forbruksovervåkning sikrer full kontroll på det faktiske forbruk, og sikrer våre kunder mot løpske kostnader.

 
 
Fjell.jpg

Miljø


Rett bruk av energi gir miljøgevinst

SCROLL DOWN

Miljø


Rett bruk av energi gir miljøgevinst

Miljø

 


Rett bruk av energi gir miljøgevinst.
Redusert forbruk sparer både penger og miljø.

 
 

Ansatte


SCROLL DOWN

Ansatte


Ansatte

 

Morten Eide
Eier / forretningsutvikler

morten@energisystem.no

(+47) 932 28 092

Arnt Emil Søndenaa
Eier / forretningsutvikler

arnt.emil@energisystem.no

(+47) 950 81 045

Vigdis Kyllingstad
Marked & support

vigdis@energisystem.no

(+47) 51 61 52 19

 

Lisbeth Ravndal
Marked & support

lisbeth@energisystem.no

(+47) 51 61 01 70

Unn Lima
Marked & support

unn@energisystem.no

(+47) 51 61 52 10

Karoline Larsen
Marked & support

karoline@energisystem.no

(+47) 51 61 52 11

 

Anita Landås
Regnskapsleder

anita@energisystem.no

(+47) 51 61 52 17

Linda Mazone
Regnskap

linda@energisystem.no

(+47) 51 61 52 12

Milda Surviliene
Regnskap

milda@energisystem.no

(+47) 51 61 52 16

 

Ivar Roda
IT- sjef

ivar@energisystem.no

(+47) 51 61 52 14

Karina Lund
IT / programmerer

karina@energisystem.no

(+47) 51 61 01 70

Tatiana Ekberg
Økonomisjef

tatiana@energisystem.no

(+47) 51 61 52 18

 

Nicolas Grund Kristensen
Salgssjef

nicolas@energisystem.no

(+47) 940 02 336

Christian Fløistad
Porteføljeforvalter

christian@energisystem.no

(+47) 913 16 513

Hans Jørgen Chluba
Key Account Manager

hans.jorgen@energisystem.no

(+47) 905 53 444

 

Michael Iversen
Key Account Manager

michael@energisystem.no

(+47) 976 78 489

Stine Sletten
Key Account Manager

stine@energisystem.no

(+47) 918 95 666

Leif Inge Salte
Konsulent

leif.inge@energisystem.no

(+47) 934 09 310

 

Sigurd Hüth Martinsen
Key Account Manager

sigurd@energisystem.no

(+47) 916 33 006

 

Lars Edvinsen
Key Account Manager

lars@energisystem.no

(+47) 472 49 664

Marius Bjerkenes
Key Account Manager

marius@energisystem.no

(+47) 481 22 875

 

Lene Madsen Skjerahaug
Konsulent

lene@energisystem.no

(+47) 957 59 818

 

Bli kunde


SCROLL DOWN

Bli kunde


Bli Kunde

 

t (+47) 51 61 01 70
f (+47) 51 61 01 71

post@energisystem.no

Kontakt

 
 

Opstadveien 7
4330 Ålgård
Norway

Adresse

 

 

Kontaktskjema
Send en e-post. Alle felt merket
med stjerne (*) må fylles ut.

Navn *
Navn
 

Linker


SCROLL DOWN

Linker


Diverse Linker

 
 

ENOVA

Enova er etablert for å fremme en miljøvennlig omlegging av energibruk og energiproduksjon i Norge.

 

 

NORD POOL SPOT

Nord Pool Spot runs the leading power market in Europe, offering both day-ahead and intraday markets to its customers.

 

 

STATKRAFT

Europas største innen fornybar energi. Konsernet produserer og utvikler vannkraft, solkraft, biokraft og fjernvarme.

 

Søk


SCROLL DOWN

Søk